Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/paroli/domains/niemiecki-blog.com/public_html/wp-content/uploads/et_temp/start-58434_186x186.jpg) is not within the allowed path(s): (/home/parolipl/domains/niemiecki-blog.com:/tmp:/var/tmp:/home/parolipl/.tmp:/home/parolipl/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki/tls/certs) in /home/parolipl/domains/niemiecki-blog.com/public_html/wp-content/themes/TheStyle/epanel/custom_functions.php on line 662
3, 2, 1… niemiecki! Sty12

Newsletter i RSS

Aby otrzymywać powiadomienia
o nowych wpisach, wpisz swój e-mail:
lub wybierz inny sposób subskrypcji:
Facebook Twitter RSS

Tagi

Powiązane wpisy

3, 2, 1… niemiecki!


Witam serdecznie na moim blogu poświęconym nauce języka niemieckiego! Znajdziecie tutaj ciekawe informacje i materiały, które pomogą wam w nauce i powtórkach z niemieckiego. Poznacie wiele nowych słówek niemieckich, nauczycie się zasad niemieckiej gramatyki, posłuchacie niemieckich piosenek i będziecie mogli wziąć udział w dyskusjach w komentarzach.

Poza tym postaram się tutaj prezentować linki do ciekawych materiałów, które uda mi się znaleźć w Internecie, więc częściowo będzie to też taki mini-blog, bo niektóre wpisy będą naprawdę krótkie. Jeżeli macie jakieś pytania lub sugestie, zapraszam do komentowania.

Bis bald!

Foto: SXC.hu

Print Friendly